Dział Sprzedaży

 

             

Marcin Pawlik

Dyrektor Handlowy
mobile + 48 500120737
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: marcin.pawlik@budmar.pl

 

             

Danuta Całka

Kierownik Działu Handlowego
mobile +48 500120810
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: danuta@budmar.pl

 

DZIAŁ CEGIEŁ i GALANTERII CERAMICZNEJ

 

             

Danuta Wieszczeczyńska

Specjalista ds. Sprzedaży
mobile + 48 500120813
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: sklep@budmar.pl

 

             

Alicja Rucińska

Specjalista ds. Sprzedaży
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: alicja.rucinska@budmar.pl

 

             

Katarzyna Maciejewska

Specjalista ds. Handlu

mobile + 48 500120815
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: katarzyna.maciejewska@budmar.pl

 

             

Adam Paczkowski

Specjalista ds. sprzedaży
mobile + 48 500120814
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: hurt@budmar.pl

 

             

Maciej Szyiński

Specjalista ds. sprzedaży
mobile + 48 500411041
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: maciej@budmar.pl

 

DZIAŁ DACHÓW

 

             

Paweł Kaczyński

Specjalista ds. Sprzedaży
mobile + 48 506477966
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: pawel.kaczynski@budmar.pl

 

             

Tomasz Olejniczak

Specjalista ds. Sprzedaży
mobile + 48 502070909
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: tomasz.olejniczak@budmar.pl

 

             

Tomasz Nowak

Specjalista ds. sprzedaży
mobile + 48 505007401
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: tomasz.nowak@budmar.pl

 

             

Michał Kramer

Specjalista ds. sprzedaży
mobile + 48 505007402
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: michal.kramer@budmar.pl

 


 

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x