- napisz do nas

DZIAŁ CEGIEŁ I GALANTERII CERAMICZNEJ

Danuta Całka

Kierownik Działu
mobile +48 500120810
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: danuta@budmar.pl


Alicja Rucińska

Specjalista ds. Sprzedaży
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: alicja.rucinska@budmar.pl

Katarzyna Maciejewska

Specjalista ds. Handlu
mobile + 48 500120815
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: katarzyna.maciejewska@budmar.pl

Adam Paczkowski

Specjalista ds. sprzedaży
mobile + 48 500120814
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: hurt@budmar.pl

Maciej Szyiński

Specjalista ds. sprzedaży
mobile + 48 500411041
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: maciej@budmar.pl

 
 
 

  - napisz do nas

DZIAŁ DACHÓW

Dominik Gielniak

Kierownik Działu
mobile +48 500120737
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: dominik.gielniak@budmar.pl

 
 

Paweł Kaczyński

Specjalista ds. Sprzedaży
mobile + 48 506477966
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: pawel.kaczynski@budmar.pl

Tomasz Olejniczak

Specjalista ds. Sprzedaży
mobile + 48 502070909
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: tomasz.olejniczak@budmar.pl

Tomasz Nowak

Specjalista ds. sprzedaży
mobile + 48 505007401
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: tomasz.nowak@budmar.pl

Artur Wrzyszcz

Specjalista ds. sprzedaży
mobile + 48 505007402
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: artur.wrzyszcz@budmar.pl

Piotr Jóźwiak

Specjalista ds. sprzedaży
mobile + 48 500120802
tel./fax. + 48 618142308
tel./fax. + 48 618142610
e-mail: piotr.jozwiak@budmar.pl

 
 

  - napisz do nas

 

X
W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x